Translate

Szukaj na tym blogu

niedziela, 14 października 2012

Dwa anioły dla Maciusia i Mieszka

No i są dwa maluchy, zamówienie było żeby nie miały żadnych poduś i dodatków, jeden ma być w piżamie a drugi w koszuli , ten w koszuli to dla Mieszka, który lada dzień się urodzi. Umęczyłam się z uszyciem bluzeczki bo szyłam pierwszy raz z tutka, i za nic nie mogłam zrozumieć o co chodzi z uszyciem rogów przy kołnierzyku, ale w końcu za drugim razem poszło i jestem zadowolona :)
Pomyślałam, że gdyby miały jakieś buty byłyby jeszcze ładniejsze.
6 komentarzy:

 1. Wspaniałe aniołki!:)
  Jak nie mogłaś zrozumieć, to znaczy ,że słabo wytłumaczyłam. Przepraszam:)

  I mogłabyś wyłączyć weryfikację obrazkową, bo już trzeci raz próbuję rozszyfrować ten kod i nie wiem czy mi się uda w końcu dodać ten komentarz....

  OdpowiedzUsuń
 2. Asiu twoj tutek naprawdę jest czytelny jak mało który w sieci, za drugim razem dałam radę, bez niego nigdy bym nie wpadła jak to uszyć :) I jak widzisz dobrze poszło

  a gdzie się wyłącza tą weryfikację obrazkową ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdy zalogujesz się już na blogera po lewej stronie w słupku, masz wypisane:przegląd, posty,strony itd, aż dochodzimy do "ustawienia", klikasz i wyskakuje "posty i komentarze" i tam masz "włącz weryfikację obrazkową", jeżeli zaznaczysz "nie", to wtedy będzie dużo łatwiej się wpisywało komentarze:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje aniołki Małgosiu maja takie dobro i opiekę w oczkach, są cudowne, dopracowane. Jeżeli można chętnie się rozgoszczę na blogu;-)

  OdpowiedzUsuń
 5. anulek zapraszam serdecznie :) wzruszyłam się :)

  OdpowiedzUsuń

Drukuj